Firemní dobrovolnictví

Máte ve vaší organizaci plno práce, ale nedaří se vám najít dobrovolníky? Napište nám, najdeme firemního dobrovolníka ochotného věnovat vám svůj čas a energii.

Firemnímu dobrovolnictví se HESTIA věnuje již od roku 2002. Ve firemním dobrovolnictví vidíme smysl proto, že se v něm velmi přirozeným způsobem potkává komerční a neziskový sektor. A když se tyto dva póly spojí k vytvoření něčeho užitečného, zjistí, že vlastně nejsou natolik rozdílné, a že si mají hodně co říci! 

Na začátku roku 2014 jsme provedli průzkum mezi neziskovými organizacemi, abychom zjistili současné trendy v oblasti firemního dobrovolnictví a zkušenosti neziskových organizací s tímto typem dobrovolnictví. Zde se můžete podívat na jeho výsledky.

Máte i vy ve vaší organizaci plno práce, ale nemůžete si dovolit pomocnou sílu nebo se vám nedaří najít dobrovolníky? V celé řadě firem jsou milí lidé, kteří jsou ochotni věnovat vám svůj čas a energii. Napište nám, s čím byste potřebovali pomoci a třeba se do toho pustí firemní dobrovolníci dříve, než mrknete okem!

Stále ještě váháte zda do toho jít? Podívejte se na fotky v naší galerii. Přesvědčí vás!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pokud víte, zadejte konkrétní datum. Případně uveďte datum orientační, měsíc či roční období.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pokud se při odeslání dotazníku objeví chyba, tak se nám prosím ozvěte na emailovou adresu firemnidobrovolnici@hest.cz.