mock

Ježíšek naděloval již 22. 12.

Ve čtvrtek před Štědrým dnem předali laskaví dárci věcné dary klientům programu Pět P

Ježíšek naděloval již 22. 12.

Za celou vydařenou akcí stála patronka programu Pět P, paní Klára Maksimovč Doležalová, za HESTIA akci koordinovala vedoucí sociální pracovnice Radka Šimková Koutová. Ta na slavnostním večeru spojeném s předáváním dárků poděkovala všem, kdo se rozhodli splnit vánoční přání některému z dětí programu Pět P. "V programu Pět P pomáháme dětem, které to mají v životě těžší než jejich vrstevníci. Takovým dětem se v programu Pět P celoročně věnuje dobrovolník, který je jim průvodcem ve volném čase, pozitivním vzorem, starším kamarádem. 

Tato akce vánočního obdarovávání je tedy zcela ojedinělou. S nápadem přišla Klára Doležalová, která je patronkou programu Pět P již několik let a udělala pro něj již mnoho dobrého. Přestože náš program není běžně o hmotných dárcích, domluvily jsme se, že to zkusíme. Vím, jak to mají některé rodiny skutečně těžké. Mám RADOST a jsem dojata tím, kolik lidí se rozhodlo dáreček poskytnout a děkuji vám všem. Ovšem nejvíc času, píle a energie tomu věnovala sama Klára, děkujeme. 

Věřím, že největším poděkováním pro vás všechny bude RADOST z darování, kterou si   dnes užiteje vy všichni, darující i obdarovaní. Přeji vám, ať si ji v srdcích dlouho uchováte a ať nepropásnete možnost ji znovu obnovit. Neboť RADOST může dát a příjmout i ten, kdo vůbec nic nemá a kdykoli (nejen o Vánocích). Hezké svátky!"